Sertleşmeyi Sağlayan İlaç İsimleri

Sertleşmeyi Sağlayan İlaç İsimleri

Cinsel sağlık, aşk hayatı için çok önemli bir unsurdur. Bunun yanı sıra cinsel sağlık ile öz güven arasında da ciddi bir ilişki vardır. Yapılan araştırmalara göre cinsel sağlık sorunu yaşayan kişilerin öz güvenlerinin düşük olduğu görülmüştür. Sertleşme sorunu yaşayanlar bu konuda bazı ilaçlar kullanarak sorunun önüne geçebiliyor. Bu yazıda sertleşmeyi sağlayan ilaç isimleri ve çeşitlerinden bahsedilecektir.

Öncelikle belirtilmeli ki sertleşmeyi sağlayan ilaçların hiçbiri, doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. Çünkü sertleşmeyi sağlayan ilaçların, kalp yetmezliği, karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı yaşayan insanlarda çok tehlikeli sonuçlar yaratabiliyor. Bu nedenle kullanmadan önce sertleşmeyi sağlayan ilaç isimleri konusunda mutlaka doktora danışmak gerekiyor.

Sertleşme problemini; lodenafil, orviax, udenafil, avanafil, sildenafil ve vardenafil isimli ilaçlarını kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ilaçları kullanırken asla alkol almamanız gerekiyor. Ayrıca ilaçları kullanmadan önce mutlaka yan etkilerini okumalısınız. İlaçların yan etkileri kişiden kişiye göre değişebiliyor. Yan etkilerini okuduğunuzda eğer şüpheniz varsa asla o ilacı kullanmamanız gerekiyor. Aksi takdirde sağlığınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebiliyor.

Sertleşmeyi Sağlayan İlaçlar Nasıl Kullanılıyor?

Sertleşmeyi sağlayan ilacı, cinsel ilişkiden yaklaşık 30-35 dakika önceden kullanmak gerekiyor. Bu ilaçları kullanırken bol su içmeniz gerekiyor. Ne kadar çok su içerseniz etkisi de o kadar artacaktır. Sertleşmeyi sağlayan ilaçlar kullanılırken yalnızca bir tane almanız gerekiyor. Aksi takdirde ciddi ve kalıcı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sertleşmeyi sağlayan bütün ilaçlar için geçerlidir ve istisnası yoktur.

Sertleşmeyi Sağlayan İlaçlar Nerden Alınır?

Bu ilaçları internet aracılığıyla ya da bizzat eczaneye giderek temin edebiliyorsunuz. Genellikle bu ilaçların bizzat eczaneden alınması daha güvenli oluyor. İnternetten satın alınacak ise sitenin güvenilir olup olmadığının mutlaka kontrol edilmesi gerekiyor.